MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti.info@mks.com.tr
MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti. MKS Mermer Kesme ve Silme Mak.San.Tic.Ltd.Şti.
MKS Makina Facebook Sayfası MKS Makina Twitter Sayfası MKS Makina Flickr Sayfası MKS Makina Skype Ulaşımı MKS Makina Youtube Sayfası
Menü Simge

MKS Mermer Kesme Silme Makinaları 42 Yaşında!

11.1.2020   806

'' Lider olmak zordur. Ama lider kalmak çok daha zordur.''

Mermer makinaları imalatına 1978 tarihinde başladığımız hayatımızda; Değerlerimize her koşulda bağlı kalarak 42 yıl Kalite ve Güven üzerine inşa edildi.

42 yıllık köklü geçmişimizde, bilinen aile firması kimliğinden sıyrılıp kurumsallaşarak büyümeyi, sektörümüzde lider olmayı hedef koyduk.(Kemal YENER).

Makina imalat sanayi, ülkelerin kendi üretim ve ürün teknolojilerine sahip olmaları ve böylece gelişmiş bir ekonomiye dönüşmeleri için belirleyicidir. Makina imalat sanayinin büyümesi ve rekabet gücünün artması ayrı bir öneme sahiptir.

Tüm ticari politikalarımızda, vizyonumuzda, yönetim kadrolarımızada yenilikler ve iyileştirmeler yaptık. Köklü geçmişimizde aldığımız güçle yenilikçi, dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden anlayışla Türkiye de ve Dünya da önemli olan firmamız Mermer İşleme Makinaları sektörümüzde hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bu süreçte ;
Yerli üretimi kullanarak destekleyen, takdir, eleştiri ve önerilerini bize ileten müşterilerimize, şirketimizin her kademesinde görev alan çalışanlarımıza, sizlere daha iyi ürünler sunmak için her türden emek veren dostlarımızı sevgi ve saygıyla anıyor,
Sonsuz teşekkürlerlerimizi sunuyoruz.

42 yıllık MKS geçmişimizde, değişmeyen tek şey vardır;
''GÜVEN''

MKS MERMER KESME VE SİLME MAKİNALARI SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
www.mks.com.tr - info@mks.com.tr


DİĞER HABERLER

2019 İzfaş Fuarı

2019 İzfar fuarında yerimizi alıyoruz. 15.3.2018  2104
► İNCELE

Yeni Nesil Otomatik Plaka Silim Makinesi

3.2.2018  3383
► İNCELE