Loading
Kurumsal
00

yıllık tecrübe

Kurumsal

Mermer, granit, traverten kesme ve silme makinesi üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

MKS 1978’den beri yurt içinde ve dünyada başarı ile çalışan makinalarına duyulan haklı güvenin gururunu taşımakla beraber sizlere kaliteyi sunmanın çabası içindedir. MKS olarak yer altı zenginliklerinin daha verimli kullanılması için sizlerin duygu ve düşünceleri doğrultusunda alın teri ve kaliteyi birleştiren ürünler elde etmenizi amaçlıyoruz. Bizler kaliteli bir ürüne sahip olmanın bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanıyoruz. Şu anda firmamız 7.500 metrekare kapalı olmak üzere 23.000 metrekare alan üzerinde faaliyet göstermektedir. MKS tecrübeli kadrosu ile yeni teknolojileri sürekli takip edip uygulayan bir yapıya sahip olmakla birlikte teknik destek grubu ile satış sonrasında da siz değerli müşterilerimizin sürekli yanındayız. Firmamızda 2002 yılında kalite güvence sistemi kurulmuş olup Türk Standartları Enstitüsü tarafından 2003 yılında ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiştir.

 • 00

  Ürünler

 • 00

  Çalışanlar

 • 00

  Fuarlar

 • 00

  Blog

Kalite Politikamız

Mermer kesme ve silme makineleri üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini gerçekleştiren organizasyonumuz olarak..

Kalite Belgelerimiz

Granit kesme ve silme makinesi üretimi yapan firmamızın kalite belgelerini görmek için tıklayın.

İnsan Kaynakları

Traverten kesme ve silme makinesi üretimi yapan firmamızda bizlerle beraber çalışmak ister misiniz?

1978'den beri yurtiçi ve dünyada başarı ile çalışan makinelerine duyulan haklı güvenin gururunu taşımakla beraber sizlere kaliteyi sunmanın çabası içerisindeyiz.

Bu web sitesi, gerekli işlevselliği sağlamak için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak çerezlerin kullanımına rıza gösterirsiniz.